A szervezet

DEBRECENI ÍTÉLŐTÁBLA

ELNÖKSÉG

Szilágyiné dr. Karsai Andrea - elnök
Ügyszak: polgári (gazdasági/polgári szakág), munkaügyi
kijelölések: közigazgatási ügyekben eljáró bíró, bírósági közvetítői tevékenységet végző bíró, munkaügyi ügyekben eljáró bíró
[Kitüntetés] a Juhász Andor Díj Ezüst Fokozata
E-mail: elnok_dit@birosag.hu

Dr. Toma Attila - elnökhelyettes
Ügyszak: büntető
kijelölések: fiatalkorú elleni büntetőeljárásban ítélkező bíró
E-mail: elnokhelyettes_dit@birosag.hu

 

BÜNTETŐ KOLLÉGIUM

Dr. Elek Balázs - kollégiumvezető
kijelölés: nyomozási bírói feladatok ellátása, fiatalkorú elleni büntetőeljárásban ítélkező bíró
E-mail: birosag_dit@birosag.hu

Dr. Toma Attila elnökhelyettes, bíró
kijelölés: fiatalkorú elleni büntetőeljárásban ítélkező bíró,
Dr. Nagy Éva bíró
kijelölés: fiatalkorú elleni büntetőeljárásban ítélkező bíró,
tanács mellé beosztott bírósági titkár: Dr. Hadházi Dávid
tanács mellé beosztott bírósági ügyintéző: Tisza Andrásné

Dr. Gömöri Olivér Zoltán – tanácselnök
kijelölés: fiatalkorú elleni büntetőeljárásban ítélkező bíró
Dr. Horváth Péter
kijelölés:  fiatalkorú elleni büntetőelojárásban ítélkező biró
nyomozási bírói feladatok ellátása
Dr. Répássy Árpádné dr. Német Laura bíró
kijelölés: fiatalkorú elleni büntetőeljárásban ítélkező bíró
nyomozási bírói feladatok ellátása
tanács mellé beosztott bírósági titkár: Dr. Lencse Balázs
tanács mellé beosztott bírósági ügyintéző: Miklósi Krisztina

Dr. Háger Tamás – tanácselnök
kijelölés: fiatalkorú elleni büntetőeljárásban ítélkező bíró
Dr. Diószegi Attila - bíró
kijelölés: fiatalkorú büntetőeljárásban ítélkező bíró
Dr. Bakó József - bíró
kijelölés:fiatalkorú elleni büntetőeljárásban ítélkező bíró, nyomozási bírói feladatok ellátása, büntetés-végrehajtási feladatok ellátása
tanács mellé beosztott bírósági titkár: Dr. Tóth-Szabó Petra

POLGÁRI KOLLÉGIUM

Dr. Pribula László - kollégiumvezető
Ügyszak: polgári (polgári szakág)
kijelölések: közigazgatási ügyekben eljáró bíró, munkaügyi ügyekben eljáró bíró
E-mail: birosag_dit@birosag.hu

Dr. Bakó Pál - tanácselnök
Ügyszak: polgári (polgári szakág)
Dr. Árok Krisztián Péter - bíró
Ügyszak: polgári (polgári szakág)
Dr. Molnár Tíbor Tamás - bíró
Ügyszak: polgári (polgári szakág)

Dr. Répássy Árpád - tanácselnök
Ügyszak: polgári (polgári szakág)
kijelölés: munkaügyi ügyekben eljáró biró
Dr. Gárdosi Judit - bíró
Ügyszak: polgári (polgári szakág)
kijelölés: munkaügyi ügyekben eljáró biró

Dr. Drexlerné Dr. Karcub Edit - tanácselnök
Ügyszak: polgári (gazdasági/polgári szakág)
kijelölések: közigazgatási ügyekben eljáró bíró, munkaügyi ügyekben eljár biró
Szilágyiné dr. Karsai Andrea - elnök
Ügyszak: polgári (gazdasági/polgári szakág)
kijelölések: közigazgatási ügyekben eljáró bíró, bírósági közvetítői tevékenységet végző bíró, munkaügyi ügyekben eljáró bíró
[Kitüntetés] a Juhász Andor Díj Ezüst Fokozata
Dr. Szűcs Lajos - bíró
Ügyszak: polgári (gazdasági/polgári szakág)
kijelölés: munkaügyi ügyekben eljáró biró

Dr. Görög Attila - tanácselnök
Ügyszak: polgári (gazdasági/polgári szakág)
kijelölés: közigazgatási ügyekben eljáró bíró
Cogoiné dr. Boros Ágnes - bíró
Ügyszak: polgári (gazdasági/polgári szakág)
Dr. Riczu András - bíró
Ügyszak: polgári (gazdasági/polgári szakág)

 

MUNKAÜGYI KOLLÉGIUM

Dr. Tass Edina Ágnes – kollégiumvezető
Ügyszak: munkaügy
kijelölés: munkaügyi ügyekben eljáró bíró
E-mail: birosag_dit@birosag.hu

Dr. Pribula László - kollégiumvezető
Ügyszak: polgári (polgári szakág)
kijelölések: közigazgatási ügyekben eljáró bíró, munkaügyi ügyekben eljáró bíró
Dr. Répássy Árpád tanácselnök
Kijelölés:  munkaügyi ügyekben eljáró bíró

Dr. Drexlerné Dr. Karcub Edit – tanácselnök
kijelölések: közigazgatási ügyekben eljáró biró, munkaügyi ügyekben eljáró bíró
Szilágyiné dr. Karsai Andrea - elnökhelyettes
kijelölések: közigazgatási ügyekben eljáró bíró, bírósági közvetítői tevékenységet végző bíró, munkaügyi ügyekben eljáró bíró
[Kitüntetés] a Juhász Andor Díj Ezüst Fokozata
Dr. Gárdosi Judit – bíró
kijelölés: munkaügyi ügyekben eljáró bíró
Dr. Szűcs Lajos – bíró
kijelölés: munkaügyi ügyekben eljáró bíró

 

TITKÁROK, FOGALMAZÓK

Elekné Dr. Forgács Tünde - bírósági titkár
Dr. Gáll Zsolt Lajos - bírósági titkár
Dr. Hadházi Dávid - bírósági titkár
Dr. Kövesházi Tibor - bírósági titkár
Dr. Lengyel Tímea - bírósági titkár
Dr. Lencse Balázs József - bírósági titkár
Dr. Pál Szilvia - bírósági titkár
Dr. Tóth-Szabó Petra - bírósági titkár, főtanácsos

 

IGAZSÁGÜGYI ALKALMAZOTTAK

ELNÖKSÉG

Kelemen Ibolya - osztályvezető, főtanácsos
Vityi-Hamar Bettina - tisztviselő 
Fábiánné Bakó Ibolya - tisztviselő
Kissné dr. Fekete Anikó - tisztviselő
Szabó Ágnes - tisztviselő
Nátafalussy Rita – tisztviselő

Berényiné Fórizs Ildikó - tisztviselő, sajtótitkár
E-mail: sajto_dit@birosag.hu

Szabó Béla - gépkocsivezető
[Kitüntetés] a Juhász Andor Díj Bronz Fokozata
Szabó Tibor - gépkocsivezető

Brezniczky János - belső ellenőrzési vezető
Serestyén Erik - tisztviselő, statisztikus

Petrovics László – hivatalsegéd

INFORMATIKA

Bihari Zsolt - osztályvezető
E-mail: ditinformatika@birosag.hu
Vida István – csoportvezető

JEGYZŐKÖNYVVEZETŐK

Cifrák Anett Edina - bírósági ügyintéző
Jánkiné Kovács Éva - bírósági ügyintéző
[Kitüntetés] a Juhász Andor Díj Bronz Fokozata
Miklósi Krisztina - bírósági ügyintéző
Pusztai Diána - bírósági ügyintéző
Tisza Andrásné - bírósági ügyintéző
[Kitüntetés] a Magyar Köztársasági Érdemkereszt Ezüst Fokozata
Dr. Varga Mónika Rita - bírósági ügyintéző
Enyedi Tünde - tisztviselő
Hevesi Henrietta - tisztviselő
Királyné Izsvák Timea - tisztviselő
Tóth János - tisztviselő
Ferenczi-Molnár Petra Julianna - tisztviselő
Mózsi Krisztina Aranka - írnok

 

KEZELŐ IRODÁK

Rácz Mónika - Büntető Kezelőiroda, csoportvezető
[Kitüntetés] a Juhász Andor Díj Bronz Fokozata
Dobosné Czere Erika - tisztviselő

Soós Zoltán – Polgári és Munkaügyi Kezelőiroda, csoportvezető
Nánásiné Rásó Anita Georgina tisztviselő

E-mail: kezeloiroda_dit@birosag.hu

GAZDASÁGI HIVATAL

Kuczik Lenke - főosztályvezető
Ráczné Tarcsai Erika - főosztályvezető-helyettes
Baranyai Katalin - tisztviselő
Dr. Gömöri Olivérné - tisztviselő
Kiss Imre - tisztviselő

BIZTONSÁGI ÉS ÜZEMELTETÉSI CSOPORT

Bihari László - csoportvezető

Deákné Csurka Hajnalka - rendész

Dobos Pál - gondnok

Szél Erzsébet - kisegítő
Haller Mihályné - kisegítő
Kányási Sándorné - kisegítő
Pállné Zsigmond Zsuzsanna - kisegítő